VC17 Virüsü Nedir? Gerçek midir? Yan Etkileri Nelerdir? | Ne Nedir Vikipedi

VC17 Virüsü Nedir? Gerçek midir? Yan Etkileri

VC17 virüsü ne demektir, VC17 virüsü gerçekte var mıdır, VC17 virüsü bilimsel olarak kanıtlanmış mıdır, VC17 virüsü bilimsel bir dayanağı var mıdır, VC17 virüsü gerçekse yan etkileri nelerdir, VC17 virüsü hakkında bilgi.

Sponsorlu Bağlantılar

VC17 virüsü Ne Demektir?

Öncelikle şunu söylemekte fayda var. VC17 virüsünün kanıtlanmış hiçbir dayanağı yoktur. Dolayısıyla herhangi bir gerçekliği de söz konusu değildir. Bunu bilerek VC17 virüsünün ne olduğunu anlatmaya çalışalım;

VC17 doğada bulunan ve genellikle “Tarantula”ların kese bölümünde bulunan bir virüstür, bu virüs yarasalara bulaşırsa ve bu yarasa bir insanı ısırırsa bazı değişiklikler oluşur.

Bu değişiklikler kısaca şöyledir:

 • Kan bir içecek haline bürünür ve kişi onu elde etmeye çalışır.
 • Kaslarda ezilmeler meydana gelir ve laktik asit birikimi azalır, bundan dolayı yorulma hissi daha az hissedilir ve refleksler hızlanır.
 • Vücutta alerjiler görülür.
 • Kişiliği olumsuz etkiler ve kişiyi asosyal bir hale sokar.
 • Zihinsel gelişimi “olumlu” etkiler.
 • Yanlış bilinen şeylerden birisi VC17’lilerin doğa üstü güçlere sahip olduğu düşüncesidir, ancak bu tamamen gerçek dışıdır.

VC17 virüsünün vampirlikle hiçbir alakası yoktur. VC17 virüsünün bir insana enjekte edilmesi ile birlikte vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir.

vampir

Eğer bu virüs vicutta var ise psikolojik açıdan kan içme arzusu gibi şeyler gerçekleşir. Hasta bu zaman içerisinde kan içerse yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir. Vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur. Bu virüsü vicudunda barındıran kişi enerji, hareketlilik rejenerasyon yeteğine normal bir insanın yorulduğu şekilde yorulmazlar. Bu virüsün çok kötü yan etkileri ve tehlikeleri de vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

"VC17 Virüsü Nedir? Gerçek midir? Yan Etkileri" İle İlgili Benzer Yazılar

(2) Yorum

  Merak?
  11 Mayıs 2019 - 19:46

  Bu sey bende varsa nasil ortaya cikarabilirim bazi ozeliklerim tutuyor bana yardimci olabilirmisin

   Göktürk
   13 Mayıs 2019 - 17:56

   Tabi ki bir uzman doktora muayene olmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir