Ana Sayfa » İnternet » Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur? Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Facebook Adresi Nasıl Alınır?

Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur? Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Facebook Adresi Nasıl Alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Paylaşım Sitesi – Facebook

Gün geçtikçe sosyal paylaşım sitelerinin önemi ve çokluğu artmaktadır. Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook ile her türlü içeriği paylaşabilmek için öncelikle gerçek bir Facebook adresi olması gerekmektedir. Eğer Facebook adresi gerçek değilse Facebook kullanamazsınız.

Facebook Adresi Açmak İstiyorum

Facebook Hesabı oluşturmak için tıklayınız.

Önünüze çıkan sayfada “Kaydol” bölümündeki boş alanları doldurmanız gerekiyor. Facebook  adresiniz olması için öncelikle bir e-posta yada e-mail adresinizin olması gerekmektedir. Mesela hotmail, outlook, gmail gibi.

Facebook hesabı açma

Facebook hesabı ismi işlemini bitirdikten sonra dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi de Facebook şifre bölümüdür. Facebook hesabınıza şifre oluştururken şifreniz hem uzun olsun hemde rakam ve sayılardan oluşsun. Örnek bir Facebook şifresi verecek olursak; BARikat259687 gibi. Facebook şifrenizde bulunan rakamların bazılarını büyük bazılarını küçük yaparsanız ve sayıda eklerseniz Facebook şifre güvenliğiniz o kadar yüksek olur. Çünkü şifre kırma programları ile Facebook şifreniz çalınırsa bir daha bu hesabı kullanamazsınız.

Talimatları yerine getirdikten sonra artık sizinde bir Facebook hesabınız olacaktır. Facebook adresinizi kullanarak her türlü resim, video, yazı paylaşabilir ve paylaşılanlar hakkında yorum yapabilirsiniz, beğenebilirsiniz, sizde aynı şeyi paylaşabilirsiniz v.b. Diğer bir nokta tanıdığınız insanları bulup bu insanlarla devamlı iletişim içinde olabilirsiniz. Eğer isterseniz yeni insanlarla da tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tekrar Facebook Adresime Nasıl Girebilirim?

Sonraki zamanlarda tekrar Facebook adresinize giriş yapıp iletişim içinde olmak için ister google arama motoruna Facebook yazıp girin isterseniz internet tarayıcısının url bölümüne “www.facebook.com” yazın.

Sponsorlu Bağlantılar

gmail işareti

Facebook adresinize girmek için tıklayın.

Önünüze çıkan sayfada Facebook adresi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek istediğiniz zaman hesabınızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:"Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur? Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Facebook Adresi Nasıl Alınır?" İle İlgili Benzer Yazılar

Yorumlar (2)

  1. eyüp dedi ki:

    iyisin iyi

  2. hakan dedi ki:

    yahu bn feyis kurmak istiyom her türlü şeyi denedim bi türlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.