Ana Sayfa » İnternet » Facebook Şifre Sıfırlama Nasıl Olur? Facebook Şifre Kurtarma

Facebook Şifre Sıfırlama Nasıl Olur? Facebook Şifre Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta şifre nasıl sıfırlanır, facebook şifresi sıfırlanabiliyor mu, facebook şifremi unuttum nasıl sıfırlayabilirim, şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır.

Facebook Şifre Sıfırlama İşlemi

Facebook şifrenizi unuttuysanız korkmanıza gerek yok. Facebook sitesine girerek mail adresi ve şifre girilen sayfada şifremi unuttum bölümüne tıklayın. Ardından geçerli mail adresinizi (örneğin abc@hotmail.com gibi) girin. Böylece size şifre sıfırlama maili gelecektir. Size gelen bu mailde verilen linke tıklayın ve yeni şifrenizi oluşturun.

Facebook Şifre Sıfırlama İşlemi Detaylı Bilgi

Facebook kullanılmaya başlandığı günden bu yana kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardan birisi, şifrelerini unutmaları yada şifrelerinin başkaları tarafından ele geçirilmesidir. Facebook şifrenizi unutmanız durumunda, şifremi unuttum bağlantısına tıklayarak yeni bir şifre isteyebilirsiniz. Çoğu kullanıcı kayıt olurken kullandığı e-posta adresinin de şifresini hatırlayamaz. Facebook tarafından şifrenizi yenilemeniz için bir bağlantı içeren bir e-posta gönderilir, fakat email adresine ulaşamayan kullanıcı yeni bir şifre oluşturamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook şifresinin kötü niyetli kişiler tarafından çalınması halinde, kullanıcı elini çabuk tutarsa facebook adresini geri alma olasılığı yüksektir. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden facebook un sunduğu seçenekleri kullanarak hesabın size ait olduğunu doğrulatmanız gerekmektedir. Facebook tarafından size 3 farklı doğrulama yöntemi sunulur, cep telefonunuzu daha önce kayıt ettirmişseniz cep telefonu doğrulaması, hesabınızı açarken kayıt ettiğiniz e-posta doğrulaması ve hesabınızda kayıtlı olan arkadaş doğrulamasıdır. Bu yöntemlerden en basit ve kolay olanı e-posta doğrulamasıdır. E-postanızı yazdıktan sonra size ait hesap bulunur ve önünüze yeni bir ekran gelir. Bu ekranda, eğer e-posta adresinize erişebiliyorsanız, doğrulama kodunu gönder diyerek, e posta adresine doğrulama kodunu yollayabilirsiniz. Fakat e-posta adresinizin şifresini hatırlayamamanız halinde yada kötü kullanıcılar tarafından hesap bilgilerinizin değiştirilmesi durumunda, bunlara artık erişimin yok mu? bağlantısını tıklayarak yeni sayfaya geçebilir ve buradan diğer hesabınızı kurtarma adımlarına devam edebilirsiniz.
Facebook hesabınızı yeniden kullanmak için gereken doğrulama adımlarını tamamlayabilirseniz hesabınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook adresini doğrulama adımlarını tamamlayabilmek için yeterli tecrübeniz ve bilginiz yoksa 11820 Teknoloji Destek Hattı, bu konuda tecrübeli personeli ile size gereken desteği vermektedir. Ayrıca facebook hesabınızı ele geçiren kötü niyetli kişileri şikayet edebileceğiniz yasal merciler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Facebook şifre kurtarma

Teknoloji destek hattı, facebook şifre sorunları, bağlantı sorunları, cep telefonu, bilgisayar, mobil cihazlar, internet ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için, haftanın 7 günü gece saat 03:00 e kadar sizlere hizmet vermektedir. Bizden teknoloji, internet ve facebook ile ilgili destek alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:"Facebook Şifre Sıfırlama Nasıl Olur? Facebook Şifre Kurtarma" İle İlgili Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir