Ana Sayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Saç Görmek Nedir? Rüyada Saçın Uzaması, Saçın Dökülmesi, Saça Kına Yakmak

Rüyada Saç Görmek Nedir? Rüyada Saçın Uzaması, Saçın Dökülmesi, Saça Kına Yakmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada saç görmek ne anlama gelir, rüyada saçın anlamı nedir, uyurken saç görmek ne demektir, rüyada saçın uzaması ne demektir, rüyada saçın dökülmesi neye işarettir gibi saç ile ilgili rüya tabirlerinin dini (İslami) ve felsefi yorumlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Rüyada Saç Görmek Nedir?

Mala ve uzun ömre; Saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş geçime, değerli olmaya, nefsine hakim olmaya, Erkeğin başını tıraş etmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye; Devlet memurunun satını tıraş etmesi görevden alınmaya, Kadının saçını tıraş etmesi kocasının yahut yakın akrabalarından birinin vefat etmesine, Kadının saçının kısmen yahut tamamen kesilmesi eşiyle kavga etmesine ya da musibete, Kadının saçını tamamen beyazlaşmış görmesi kocasının fısk ve günahına, istikametten ayrılmış olmasına; Saçlara ak düşmesi dinde güzelliğe yahut malda meydana gelecek noksanlığa, Saçlarının döküldüğünü görmek anne ve baba cihetinden gelecek üzüntüye, Dağınık saç malın israf edilmesine delalettir.

Rüya Tabirleri

Genç olan kimsenin saçının ağardığını görmesi ağırbaşlı olmaya yahut yoksulluğa, Saçın azalması hapse, borca yahut yoksulluğa, Saçsız olduğu halde takma saç (peruk) giydiğini görmek refah ve bolluğa, Dazlak (kel) olduğunu görmek gam ve kedere;kel olduğu halde saçının tekrar bittiğini görmek izzet ve şerefe, hayra ermeye, Saçını tarakla taramak izzet ve devlete, tararken beyaz kıl vs. düşmesi, eline geçecek maldan infak etmeye, Saçını yıkadığını ve sularının aktığını görmek başkalarının durumuna muttali olmaya, onların da kendi durumunu biliyor olmasına, Ensesini tıraş etmek borcunu ödemeye, Saçın büklüm büklüm olması menfaat ve hayır meydana gelmesine, Kıvırcık saç sünnete uymaya yahut rehin vermeye, Saça kına yakmak kadın için sevince, feraha delalet eder.

Rüyada saçını görmesi uzun olmasına ya servet sahibi olmasına yorumlanır. Rüyada saçının dökülmesi bir yakınınızın sizi sırtınızdan vuracağını belirtir. saç kesmek veya kestirmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektiğini bildirir. saçlarını kazıtan erkek is hayatında tatsız olaylar yasar demektir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun yasamaya ve güçlü olmaya yorumlanır.saçın dökülmesi para derdidir. saçların birden gürleşmesi zenginliktir. Saç taramak, değerli arkadaşlık kuracağına işarettir.; saç örmek, zengin ise daha da zengin olmaya ve isini büyütmeye yorumlanır. saçlarını kestiren kadın özel yasamında değişikliğe gider.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:"Rüyada Saç Görmek Nedir? Rüyada Saçın Uzaması, Saçın Dökülmesi, Saça Kına Yakmak" İle İlgili Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.