Ana Sayfa » Sözlük » Paypal Nedir? Paypal Ne Demektir? Paypal Anlamı

Paypal Nedir? Paypal Ne Demektir? Paypal Anlamı

Sponsorlu Bağlantılar

Özet: “Paypal Nedir? Paypal Ne Demektir? Paypal Anlamı” başlıklı yazımızda Paypal nedir, Paypal ne demektir, Paypal kelimesinin tanımı gibi Paypal hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız.

Paypal Tanımı

PayPal, internet üzerinden çalışan online bir ödeme sistemidir. Kredi kartı kullanarak veya kullanmayarak, internet üzerinden güvenli alışveriş yapılmasını ya da istenilen kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollanmasını sağlar.

PayPal Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de yerel web siteleri bulundurarak, bu ülkelerde sorunsuz çalışır.

secure-paypal-logo

Sponsorlu Bağlantılar

PayPal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme yapılabilir. Bu para birimleri arasındaki değişimleri PayPal kendi döviz kurları ile otomatik olarak yapar. Paypal’ın döviz kurları paypal sitesinden öğrenilebilir. Ayrıca Türk Lirasıyla da Ödeme Alabilir ya da Ödeme Yapılabilmektedir.

SMS’le ödeme

PayPal hesabı, cep telefonu hattı ile ilişkilendirildiğinde anlaşmalı firmalara SMS aracılığıyla ödeme yapılabilmektedir.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:


"Paypal Nedir? Paypal Ne Demektir? Paypal Anlamı" İle İlgili Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.