Ana Sayfa » Teknoloji » İnternetten Nasıl Şarkı İndirilir?

İnternetten Nasıl Şarkı İndirilir?

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten şarkı nasıl yüklenilir, internetten şarkı nasıl indirilir, şarkıları internetten nasıl indirebiliriz, internetten şarkı indirme nasıl yapılır.

Şarkıları İnternetten İndirme

Bildiğiniz üzere korsan muzik indirmek artık yasak bu yüzden yasal sitelere yönlenmemiz en sağlıklısı olacak başta son günlerin moda sitesi http://www.ttnetmuzik.com.tr/ adresi olmak üzere yasal olarak muzik indirebileceğiniz siteler aşağıda yazımızda listelenmiştir.

Bu girişimlerin başını Türkiye’nin ilk yasal müzik dinleten sitesi olarak yayın yapan Musicopat.com çekiyor.

Musicopat.com arşivindeki 100 bini aşkın şarkıdan yararlanmak için üye olmak yeterli oluyor. Üstelik, üyelik için bir ödeme yapmanıza gerek yok.  Kısa sürede 115 bin üyeye ulaşan siteye gösterilen ilgi, müzikseverlerin de yasal müziği desteklediğini açıkça gösteriyor

Ayrıca; güncel müzik ve eğlence haberleri, listeler, etkinlikler, anketler, gruplar, müzik profillerine göre arkadaşlık, şarkı hediye etme eklentileri de www.musicopat.com sitesinde sunulan diğerhizmetler olarak karşımıza çıkıyor.

Müzik indirirken yasal olarak bir suç işlemek istemiyorsanız, yasal müzik indirme sitelerine bir göz atmalısınız. Bu tür mp3 indirme sitelerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. İllegal yollardan mp3 indirmenin ise gün geçtikçe yeni bir cezası çıkıyor. Buna bağlı olarak da insanlar yasal müzik indirme sitelerine yönleniyor.

İşte karşınızda işinize yaracak bir kaç tane yasal mp3 indirme sitesi:

Jamendo: Burada ücretsiz olarak albüm indirme imkanı var. İsterseniz müzikleri bilgisayarınıza indirmeden de dinleyebilirsiniz.

Thesixtyone: Bu site digg’e benzeyen bir altyapı kullanıyor. Ekli olan müzikler digg’deki gibi oynanıyor. Böylece popüler müziklere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

muzik

Legaltorrents: Torrent olayından bahsetmeye gerek yok sanırım. Bu site ile torrent desteğiyle yasal bir şekilde müzik indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Amazon: Dünyaca ünlü amazon.com sitesinden yasal olarak ücretsiz mp3 indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Archive.org: Bu sitenin diğerlerinden farkı kullanıcılara konser kaydı sesleri sunması.

Ccmixter: Bu sitede aradığınız remix şarkıları bulabilirsiniz.

Mp3.com: En köklü müzik indirme sitelerinden biri.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:"İnternetten Nasıl Şarkı İndirilir?" İle İlgili Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.